''Veselības centrs 4'' – inovācijas, tehnoloģijas, pieredze, kvalitāte: jau 30 gadus

04. aprīlis, 2024.

''Veselības centrs 4'' – inovācijas, tehnoloģijas, pieredze, kvalitāte: jau 30 gadus

''Veselības centrs 4'' (VC4) ir labi atpazīstama, viena no lielākajām privātajām daudzprofilu medicīnas iestādēm Latvijā, kas pastāv jau 30 gadus.
 

''Veselības centrs 4'' dibināts 1994. gadā, un šai laikā no Rīgas pilsētas 4. poliklīnikas pārtapusi par medicīnas uzņēmumu grupu, kurā ietilpst 23 filiāles un 13 saistītie uzņēmumi. Uzņēmuma darbības veidi ir diagnostika, ārstniecība un rehabilitācija. Grupā ietilpst plašs diagnostikas iestāžu tīkls visā valsts teritorijā, klīnikas ar ķirurģisku profilu, estētiskās medicīnas klīnikas, vairāki medicīnas tehnoloģiju izplatītāji un pat mācību iestāde, kurā sagatavo kosmētiķus.

Tas ir noticis, ieguldot milzīgu darbu, pirmos desmit gadus visu peļņu novirzot tikai attīstībai, investīcijām. Par attīstību un investīcijām tiek domāts visus pastāvēšanas gadus – nepārtraukti notiek celtniecība, tiek atklātas jaunas filiāles, iepazīstot jaunākās tehnoloģijas, tiek iepirktas modernākās iekārtas, tiek gādāts par personāla kvalifikāciju, datu drošību, pakalpojumu sniegšanas operativitāti un informācijas aprites ātrumu, ko nodrošina VC4 IT risinājumi – gan e-pierakstu sistēma, gan medicīnisko datu saglabāšanas iespējas.


Māris Rēvalds, ''Veselības centrs 4'' valdes priekšsēdētājs: 

''Veselības centrs 4'' nepārtraukti attīstās, sekojot līdzi medicīnas zinātnes sasniegumiem, tehnoloģiskajam progresam un laikmeta tendencēm jaunu pakalpojumu jomā. Citu medicīnas iestāžu un poliklīniku vidū  ''Vseselības centrs 4'' izceļas ar kompetenci un drosmi ieviest praksē jaunākos medicīnas zinātnes sasniegumus, tādējādi kļūstot par atsevišķu medicīnas un skaistumkopšanas metožu aizsācējiem Latvijā un visā Baltijas reģionā. Pēdējos gados esam ne tikai būtiski papildinājuši diagnostikas un ārstniecības tehnoloģiju bāzi, bet arī attīstījuši jaunus medicīnas centrus un filiāles.''

 

''Veselības centrs 4'' piestāv ''tempa turētāja'' loma! Ir uzsākts darbs pie medicīnas kvartāla celtniecības Rīgā, kur blakus esošajām ''Veselības centrs 4'' ēkām top daudzfunkcionāls medicīnas centrs ar diagnostikas, ārstniecības un rehabilitācijas iespējām, septiņām operāciju zālēm, integrētu slimnīcu un intensīvās terapijas nodaļu. Šī projekta tapšana būtiski paaugstinās uzņēmuma veiktspēju sarežģītu operāciju un manipulāciju jomā un būs liels solis uz priekšu ''Veselības centrs 4'' attīstībā.


''Veselības centrs 4'' aicina ikvienu rūpēties par savu un savu tuvinieku veselību!

''Veselības centrs 4''
T.: 67847100
reg@vc4.lv